DMA
Just for fun!
Meer over ons team
DMA
Waar kinderen goed begeleid worden!
Meer over ons trainers
DMA
Waar kinderen spelen voor het plezier.

de beste momenten van de laatste match

Ontdek onze wedstrijden en kalender - altijd up-to-date! Voor fans, ouders en voetballiefhebbers is dit dé plek voor onze clubagenda.

Op deze pagina vind je een handig overzicht van al onze aankomende wedstrijden en een gedetailleerde kalender, zodat je altijd op de hoogte bent van wat er staat te gebeuren. Of je nu een trouwe fan bent die geen enkele wedstrijd wil missen, een ouder van een jeugdspeler die het schema moet bijhouden, of gewoon iemand die graag van voetbal houdt, deze pagina is jouw bron van informatie over onze clubagenda.

Geschiedenis

U6

  • -
    S.K. Bellem - Daring Maria-Aalter
    za 13-01-2024 11:15
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.V. Eendracht Aalter
    za 20-01-2024 13:00
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.S.C. Wielsbeke
    za 27-01-2024 13:00
  • -
    K.F.C. Meulebeke - Daring Maria-Aalter
    za 03-02-2024 09:30
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.F.C. Lichtervelde
    za 17-02-2024 13:00
  • -
    K.S.V. Rumbeke B - Daring Maria-Aalter
    za 24-02-2024 09:15
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.S.C. Oostrozebeke
    za 02-03-2024 13:00
  • -
    Daring Maria-Aalter - S.K. Bellem
    za 09-03-2024 13:00
  • -
    K.V. Eendracht Aalter - Daring Maria-Aalter
    zo 17-03-2024 10:00
  • -
    K.S.C. Wielsbeke - Daring Maria-Aalter
    za 23-03-2024 10:30
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.F.C. Meulebeke
    za 06-04-2024 13:00
  • -
    K.F.C. Lichtervelde - Daring Maria-Aalter
    za 13-04-2024 09:30
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.S.V. Rumbeke B
    za 20-04-2024 13:00
  • -
    K.S.C. Oostrozebeke - Daring Maria-Aalter
    za 27-04-2024 09:15

U8

  • 3-21
    Daring Maria-Aalter Niv.2 - K.S.K. Voorwaarts Zwevezele A Niv.3
    za 13-01-2024 15:00
  • -
    R.F.C. Lissewege A Niv.2 - Daring Maria-Aalter Niv.2
    za 20-01-2024 09:30
  • 7-9
    Daring Maria-Aalter Niv.2 - Daring Brugge V.V. B Niv.2
    za 27-01-2024 15:00
  • 8-8
    K.S.K. Dennenheem Hertsberge Niv.2 - Daring Maria-Aalter Niv.2
    za 03-02-2024 09:30
  • 6-12
    Daring Maria-Aalter Niv.2 - V.V. Groene Leeuwen Ruiselede A Niv.2
    za 17-02-2024 15:00
  • 10-3
    Kfc Damme A Niv.2 - Daring Maria-Aalter Niv.2
    za 24-04-2024 10:30
  • 10-5
    Daring Maria-Aalter Niv.2 - Jong Male V.V. A Niv.2
    za 02-03-2024 15:00
  • 15-4
    K.S.K. Voorwaarts Zwevezele A Niv.3 - Daring Maria-Aalter Niv.2
    za 09-03-2024 10:00
  • 3-10
    Daring Maria-Aalter Niv.2 - R.F.C. Lissewege A Niv.2
    za 16-03-2024 15:00
  • 8-1
    Daring Brugge V.V. B Niv.2 - Daring Maria-Aalter Niv.2
    za 23-03-2024 09:00
  • -
    Daring Maria-Aalter Niv.2 - K.S.K. Dennenheem Hertsberge Niv.2
    za 06-04-2024 15:00
  • -
    V.V. Groene Leeuwen Ruiselede A Niv.2 - Daring Maria-Aalter Niv.2
    za 13-04-2024 11:00
  • -
    Daring Maria-Aalter Niv.2 - Kfc Damme A Niv.2
    za 20-04-2024 15:00
  • -
    Jong Male V.V. A Niv.2 - Daring Maria-Aalter Niv.2
    za 27-04-2024 11:30

U9

  • 7-16
    K.V. Eendracht Aalter C Niv.1 - Daring Maria-Aalter Niv.1
    za 13-01-2024 09:30
  • -
    Daring Maria-Aalter Niv.1 - S.K. Bellem Niv.1
    za 20-01-2024 13:00
  • 6-15
    V.V. Sparta Ursel B Niv.1 - Daring Maria-Aalter Niv.1
    za 27-01-2024 14:30
  • 9-6
    Daring Maria-Aalter Niv.1 - Kfc Damme B Niv.1
    za 03-02-2024 13:00
  • 14-2
    Daring Maria-Aalter Niv.1 - Jong Male V.V. B Niv.1
    za 17-02-2024 13:00
  • 6-12
    K.V.C.S.V. Oostkamp C Niv.1 - Daring Maria-Aalter Niv.1
    za 24-02-2024 11:30
  • 13-2
    Daring Maria-Aalter Niv.1 - Svk Maldegem C Niv.1
    za 02-03-2024 13:00
  • 5-0
    Daring Maria-Aalter Niv.1 - K.V. Eendracht Aalter C Niv.1
    za 09-03-2024 13:00
  • 8-5
    S.K. Bellem Niv.1 - Daring Maria-Aalter Niv.1
    za 16-03-2024 11:15
  • 28-0
    Daring Maria-Aalter Niv.1 - V.V. Sparta Ursel B Niv.1
    za 23-03-2024 13:00
  • -
    Kfc Damme B Niv.1 - Daring Maria-Aalter Niv.1
    za 06-04-2024 10:45
  • -
    Jong Male V.V. B Niv.1 - Daring Maria-Aalter Niv.1
    za 13-04-2024 09:30
  • -
    Daring Maria-Aalter Niv.1 - K.V.C.S.V. Oostkamp C Niv.1
    za 20-04-2024 13:00
  • -
    Svk Maldegem C Niv.1 - Daring Maria-Aalter Niv.1
    za 27-04-2024 11:30

U10

  • 9-12
    KFCD-Kleit
    Za 13-01-2024 10:00
  • -
    Zomergem-KFCD
    Za 20-01-2024 10:30
  • 1-5
    KFCD-Drogen
    Za 27-01-2024 10:00
  • 2-10
    St-Joris sportief-KFCD
    Za 03-02-2024 11:00
  • 5-1
    KFCD-Aalter
    Za 17-02-2024 10:00
  • -
    KFCD-Knesselare
    Za 24-02-2024 10:00
  • 3-5
    Ursel-KFCD
    Za 02-03-2024 13:30
  • 9-5
    Kleit-KFCD
    Za 09-03-2024 10:30
  • 2-4
    KFCD-Zomergem
    Za 16-03-2024 10:00
  • 5-0
    Drongen- KFCD
    Za 23-03-2024 09:30
  • -
    KFCD-St-Joris sportief
    Za 06-04-2024 10:00
  • -
    Aalter-KFCD
    Za 13-04-2024 09:30
  • -
    Knesselare-KFCD
    Za 20-04-2024 09:30
  • -
    KFCD-Ursel
    Za 27-04-2024 10:00

U13

  • 6-2
    KFCD-Jong vijve
    za 13-01-2024 10:00
  • -
    K.V.Dosco Beveren- KFCD
    zo 21-01-2024 09:00
  • 2-2
    KFCD-Hulste sportief
    za 27-01-2024 10:00
  • 3-3
    Ingelmunster-KFCD
    za 03-02-2024 14:00
  • 2-2
    KFCD-Zeveren sportief
    za 17-02-2024 10:00
  • -
    Ardooie-KFCD
    za 24-02-2024 13:30
  • -
    KFCD-VV Tielt A
    za 02-03-2024 10:00
  • 6-2
    Jong vijve-KFCD
    za 09-03-2024 13:30
  • 6-2
    KFCD-Dosco Beveren
    za 16-03-2024 10:00
  • 4-0
    Hulste sportief-KFCD
    za 23-03-2024 13:15
  • -
    KFCD-Ingelmunster
    za 06-04-2024 10:00
  • -
    Zeveren sportief-KFCD
    za 13-04-2024 10:45
  • -
    KFCD-Ardooie
    za 20-04-2024 10:00
  • -
    VV Tielt A-KFCD
    za 27-04-2024 13:30

U15

  • 5-1
    Wingene-St-Andries
    za 13-01-2024 15:00
  • -
    Veldegem-Wingene
    za 20-01-2024 09:15
  • 2-1
    Torhout-Wingene
    za 27-01-2024 17:00
  • 3-2
    Wingene-Ruddervoorde
    za 03-02-2024 15:00
  • 1-4
    Stormvogeld Loppem-Wingene
    za 17-02-2024 14:00
  • 2-1
    Wingene-Cercle Beernem C
    za 24-04-2024 15:00
  • 3-0
    Excelsior Zedelgem B-Wingene
    za 02-03-2024 15:00
  • 1-10
    St-Andries B-Wingene
    za 09-03-2024 15:30
  • 2-6
    Wingene-Veldegem B
    za 16-03-2024 15:00
  • 5-0
    Wingene-Torhout
    za 23-03-2024 15:00
  • -
    Ruddervoorde-Wingene
    za 06-04-2024 14:00
  • -
    Wingene-Stormvogels Loppem
    za 13-04-2024 15:00
  • -
    Cercle Beernem-Wingene
    za 20-04-2024 14:00
  • -
    Wingene-Excelsior Zedelgem B
    za 27-04-2024 15:00

U17

  • 1-3
    KFCD-Bellem
    za 13-01-2024 14:00
  • FORFAIT
    Groene leeuwen-KFCD
    za 20-01-2024 00:00
  • 0-2
    KFCD-PoeseleB
    za 27-01-2024 14:00
  • 5-3
    K.D.C Ruddervoorde-KFCD
    za 03-02-2024 14:00
  • 2-1
    KFCD-St-Joris sportief
    za 17-02-2024 14:00
  • 1-3
    KFCD-Lovrienden Lotenhulle
    za 02-03-2024 10:00
  • 3-2
    Bellem-KFCD
    za 09-03-2024 15:15
  • FORFAIT
    KFCD-Groene leeuwen
    za 16-03-2024 00:00
  • 4-6
    Poesele B-KFCD
    za 23-03-2024 10:00
  • -
    KFCD-Ruddervoorde
    za 06-04-2024 14:00
  • -
    St-Joris sportief-KFCD
    za 13-04-2024 15:00
  • -
    KFCD-Lovrienden lotenhulle
    za 27-04-2024 14:00

Beloften

  • 4-1
    Daring Maria-Aalter - F.C. Kaprijke-Bentille A
    za 13-01-2024 14:30
  • -
    F.C. Kleit Maldegem B - Daring Maria-Aalter
    vr 19-01-2024 20:00
  • 0-4
    Daring Maria-Aalter - V.K. Knesselare B
    za 27-01-2024 14:30
  • 1-3
    V.K. Akkers Middelburg - Daring Maria-Aalter
    za 03-02-2024 15:00
  • 1-2
    Daring Maria-Aalter - F.C. Lembeke B
    za 17-02-2024 15:00
  • -
    V.V. Sparta Ursel B - Daring Maria-Aalter
    vr 23-02-2024 20:00
  • 0-1
    Daring Maria-Aalter - Exc. Donk
    za 02-03-2024 15:00
  • 4-0
    K.V.V. Zomergem B - Daring Maria-Aalter
    vr 08-03-2024 20:00
  • 5-0
    Daring Maria-Aalter - V.K. Watervliet
    za 16-03-2024 15:00
  • 0-10
    Daring Maria-Aalter - K.V.V. Kl. Bassevelde
    za 23-03-2024 15:00
  • -
    Fc Anatolia Gent - Daring Maria-Aalter
    za 06-04-2024 15:00
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.F.C. Exc. Balgerhoeke A
    za 13-04-2024 15:00

Fanion

  • 9-1
    V.K. Watervliet - Daring Maria-Aalter
    zo 14-01-2024 15:00
  • 0-1
    Daring Maria-Aalter - V.V. 9000 Gent
    zo 21-01-2024 14:30
  • 1-0
    F.C. Kaprijke-Bentille - Daring Maria-Aalter
    zo 28-01-2024 14:30
  • 5-1
    Daring Maria-Aalter - W.S. Lovrienden Lotenhulle
    zo 04-02-2024 15:00
  • 5-2
    K.S.C. Exc. Mariakerke - Daring Maria-Aalter
    zo 18-02-2024 15:00
  • 0-3
    Daring Maria-Aalter - V.V. Sparta Ursel
    zo 25-02-2024 15:00
  • 1-1
    S.K. Bellem - Daring Maria-Aalter
    zo 03-03-2024 15:00
  • 1-1
    Eendr. Vinkt A - Daring Maria-Aalter
    zo 10-03-2024 15:00
  • 1-3
    Daring Maria-Aalter - Standaard Muide Gent
    zo 17-03-2024 15:00
  • 5-0
    Fc Goalgetters St-Laureins B - Daring Maria-Aalter
    za 23-03-2024 19:00
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.F.C. Evergem-Center
    zo 07-04-2024 15:00
  • -
    V.V. Eendracht Hansbeke A - Daring Maria-Aalter
    zo 14-04-2024 15:00
  • -
    Daring Maria-Aalter - K.F.C. Eendr. Belzele Evergem
    zo 21-04-2024 15:00
  • -
    K.F.A.C. Waarschoot - Daring Maria-Aalter
    zo 28-04-2024 15:00
Op zoek naar een tof team?
Contacteer ons